Světlo pod skříňku, bílý plast, bílý PVC kabel 300mm, tlačítko a krokový spínač, bez adaptéru, USB-A - USB-C, magnet, nabíjí se cca 4h, svítí cca 2h, svítí během nabíjení, DxŠxV: 186x25x40mm, LED 2W 230V, výkon 122lm, CCT3000/4000/7000K
Kód produktu: 93000 Kód výrobce: 9007371487479 Výrobce: GLOBO
> 5ks u dodavatele
Detailní popis